banner kurumsal 22Elektrik tesisat sektöründe faaliyet gösteren Ege Mühendislik Elektrik Taahhüt İnşaat San. Ltd. Şti. 2008 yılında Zafer ŞİMŞEK ve Serdar ALTINTAŞ tarafından kuruldu. Bugüne kadar alanında yaptığı yatırımlarla gelişerek büyüyen şirket, bugün tecrübeli teknik kadrosuyla proje, elektrik mühendislik hizmetleri ve taahhüt konularında müşterilerine nitelikli hizmet vermektedir. Müşterilerinin elektrik tesisat işlerinin çözümüne yönelik sistem tasarımı, projelendirme ve bütçelendirme çalışmalarını büyük titizlik içerisinde gerçekleştiren şirket, piyasadaki en kaliteli ürün ve ekipmanları, profesyonel işçilik ve proje yönetimiyle kısa sürede müşterilerine sunmaktadır. Deneyimli teknik kadro tarafından yapılan sistemler, projenin tamamlanmasının ardından test ve devreye alma işlemlerinden geçirilir. Teknik personel eğitimi, iş güvenliği talimatnameleri, as-build projeleri verilip her türlüdanışmanlık hizmetleri de üstlenildikten sonra anahtar teslimi olarak müşterilerimizin kullanımına sunulur.

Misyonumuz
Zamanın değerine inanıyor ve gecikmelere mahal vermeden çalışıyoruz. "Müşteri memnuniyeti" ilkesinin, klişe kullanımından uzak hakkını vererek çalışıyoruz. Taahhütlerimizi varlık sebebimiz sayarak, geçiktirmeden yerine getirmeye özen gösteriyoruz. Her koşulda çağdaş yaşam biçiminin tesisini kendimize amaç ediniyoruz. İnsanın yaşadığı her mekanı birer mutluluk ve huzur yuvası yapmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz
Ekonomik ve sosyal amaçların birbirini tamamladığı bir sorumluluk anlayışıyla çalışıyoruz. Toplusal kalkınmayı kendi kalkınmamızda ayrı görmüyoruz. Değişimi faaliyetimizin merkezine oturtan modern bir yapılanmaya sahibiz. Müşterilerimizin güvenini başarının yegane kriteri sayıyoruz. Dünyanın bütün canlılarının önemli olduğuna inanan bir kavrayış ve algılayış biçimine sahibiz.

zemin ege grup elektrik mini logo

zemin cb tanitim ve reklam ajansi